Aktualności

Ceremonie narodzin za nami…Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim  warsztatowiczom oraz naszym gościom, czyli Zespołowi Jubilat ze Świdnicy, zespołowi TS MAGDALENA z Czech oraz Ewie Grochowskiej z zespołem i Anecie Strzeszewskiej z muzykami.
Najbardziej cieszymy się, że mimo niesprzyjającej pogody, tak licznie dotarły dzieci, które wzięły udział w warsztatach polsko-czeskich, za co zostały nagrodzone dyplomami. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM! DO ZOBACZENIA!

 


Wyniki Konkursu Plastycznego „Cuda, wianki, kołysanki”:

[GALERIA PRAC]

kategoria I
MAJA GAZDOWICZ  I miejsce
ANTONINA PLEWA   II miejsce
ZUZANNA RUNEK  III miejsce
SZYMON CEJKO MARTOWICZ  wyróżnienie
CECYLIA PLEWA  wyróżnienie
PATRYCJA JABŁOŃSKA  wyróżnienie
KAROLINA DENC  wyróżnienie
MIKOŁAJ MARCINKOWSKI  wyróżnienie
KALINA JEZIERSKA  wyróżnienie
kategoria II
PATRYCJA BUCHOLC  I miejsce
EWA MARUSZCZYK  II miejsce
AMELIA  SELWIT  III miejsce
KAMIL SANDEL   wyróżnienie
MATEUSZ MAŁKO  wyróżnienie
AGATA ALEKSANDROWICZ   wyróżnienie
NATALIA GAZDOWICZ   wyróżnienie
AMELIA KULASZKO  wyróżnienie
OLIWIA STARĘGA   wyróżnienie
NATALIA SIERPSKA   wyróżnienie
ALEKSANDRA URBAN  wyróżnienie
ANGELIKA JARMAKOWICZ   wyróżnienie
KRYSTIAN KARASIEWICZ  wyróżnienie
KATARZYNA KASPRZAK  wyróżnienie
WERONIKA KWACZYŃSKA   wyróżnienie
HANNA SKRZYCKA   wyróżnienie
ALEKSANDER CICH  wyróżnienie

 

Z przyjemnością informujemy, że Pan Marcin Zawiła, Prezydent Jeleniej Góry, objął honorowym patronatem VII Międzynarodowy Festiwal Folkloru – tradycja inspiruje. Ceremonie narodzin, organizowany przez MDK Muflon. Pan Prezydent po raz kolejny wspiera nasze działania kulturalne, za co serdecznie dziękujemy!

podziękowania …

MDK Muflon składa podziękowania Panu Janowi Bujakowi, za wypożyczenie z prywatnej kolekcji drewnianych zabawek na wystawę „Czary nad kołyską”, organizowaną w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego – tradycja inspiruje. Ceremonie narodzin.

Składamy serdeczne podziękowania Ośrodkowi Brama Grodzka 2013 – Teatr NN za udostępnienie ze swoich zbiorów zdjęć i relacji mówionych. Szczególne podziękowania dla Pana Piotra Lasoty i Pana Marcina Fedorowicza z Ośrodka Brama Grodzka 2013 -Teatr NN za pomoc w udostępnieniu zdjęć z prywatnych kolekcji pani Agnieszki Pawluczuk i pani Wiesławy Kłębukowskiej.

Serdecznie dziękujemy Państwu Agnieszce i Jackowi Jaśko za wypożyczenie materiałów użytych do  aranżacji wystawy „Czary nad kołyską”.

MDK Muflon serdecznie dziękuje Sklepowi z antykami „NAFTALINA” z Łomnicy za bezpłatne wypożyczenie eksponatów na wystawę „Czary nad kołyską” i „Cuda, wianki, kołysanki”, która towarzyszy „VII Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru-tradycja inspiruje. Ceremonie narodzin”.

powstają wystawy …

wystawa

baner już wisi… 🙂

muflon